Turnaj Liga Daj5 v rámci projektu ŠZDZD 🍀

Dňa 14.2.2023 Športový klub polície Bratislava – oddiel hádzaná, zorganizoval 18. ročník turnaja v mini hádzanej, Liga Daj5 v rámci projektu Športom za duševné zdravie detí. Turnaj sme odohrali v novej hale Domu športu a hrali sme na 6 ihriskách. Turnaja sa zúčastnilo 30 družstiev a 250 detí z Bratislavského kraja, ktoré boli rozdelené do 2 kategórií, 1.-2. a 3.-4. ročník.

Zápasilo sa celé dopoludnie, každý si zahral, čo mu sily stačili a každý na turnaji bol víťazom. Všetky zúčastnené družstvá dostali pohár, diplom a každé dieťa nejakú „mlsnotku“.

Pri organizácii spolupracovalo 30 mládežníkov z našich družstiev, žiaci SŠ Ostredková a 10 trénerov z klubu. Turnaj sa uskutočnil za podpory Zeppelin, Mestskej časti Petržalka, Hlavného mesta SR Bratislava, Bratislavského samosprávneho kraja a Bratislavského krajského zväzu hádzanej.

Zúčastnené školy:

ZŠ Záporožská, ZŠ Gercenova, ZŠ Vývojová, ZŠ Podzáhradná, ZŠ Vetvárska, ZŠ Bieloruská, ZŠ Mierová, ZŠ Sibírska, ZŠ Kupeckého Pezinok, ZŠ Cífer, ZŠ Ľ. Štúra Modra.

1.-2.ročník, 12 družstiev: VÍŤAZ dievčatá ZŠ Gercenova a VÍŤAZ chlapci ZŠ Záporožská.

3.-4.rocnik, 18 družstiev: VÍŤAZ dievčatá ZŠ Záporožská a VÍŤAZ chlapci ZŠ Modra.